Kamp Kuralları

KAMP KURALLARI
KAMP KURALLARINA HARFİYEN RİAYET EDİLECEKTİR.
Grup liderlerinden habersiz olarak gruptan ayrılmamak ( Havuz, deniz, yemek, antrenman, tuvalet, odaya gitmek gibi ).
Kamp içerisinde arkadaşlarına zarar verici söz ve davranışlarda bulunmamak.

Kendi odanızdan başka odaya idareden izinsiz geçmemek.

Balkon, teras, pencere vb. yerlerden sarkmak gibi can güvenliğini tehlikeye düşürecek hareketlerde bulunmamak.

18 yaşından küçük olanlar için kanunların öngördüğü şartlar ve kullanımı yasak olan maddeler kampımız için de geçerlidir. Aksine davranışlarda bulunan öğrencilerimizin kampla ilişkileri kesilir.

Kamptaki her oda, o oda da kalan sporcuların sorumluluğundadır. Öğrencilerimiz kaldıkları odaları kamp ve otel idaresinden imza karşılığı teslim alırlar. Kamp esnasında öğrenciler otel ve kamp eşyalarına zarar verirlerse bu zarardan şahsen sorumlu tutulurlar ve zarar miktarı tahsil edilerek otel idaresine ödenir.

Düzenli ilaç kullanması gereken öğrencilerimizin ilaçlarını yanlarında getirmeleri gerekmektedir. Bu konuda da kamp idaresine kesinlikle bilgi verilmelidir.

Bütün uyarılara rağmen, can güvenliğini tehlikeye atacak hareketlerde bulunan, kamp kurallarına uymayan ve diğer grup arkadaşlarının da uyumunu bozan davranışlara devam eden sporcular, kamp idaresi tarafından ailelerine geri teslim edilir.

Kamp kural ve kaidelerine gerekli titizlik gösterilmeli, bu konuda kamp yöneticilerine yardımcı olunmalıdır.

Kampa giriş ve çıkış zamanlarında bir kısıtlama olmamakla birlikte giriş ve çıkışlarda diğer otel sakinleri rahatsız edilmemelidir.

Kamp alanının dışına izin almadan ve yalnız başınıza çıkmayınız. Kamp dışına çıkmanızı gerektirecek acil bir durum olduğunda, görevli antrenörümüz yada eğitmenlerimiz size eşlik edecektir.

TELEFONLAR VE DEĞERLİ DİĞER EŞYALAR SAAT 19:00’DAN SONRA KULLANILACAKTIR. DEĞERLİ EŞYALARINIZ 19:00’ A KADAR OLAN SÜREDE ODALARDAKİ KASALARA KİLİTLENMELİDİR.

SİZE KURALLAR KOYARAK CANINIZI SIKMAK İSTEMİYORUZ. BUNLARIN HEPSİNİ SİZİN İYİLİĞİNİZ İÇİN İSTEDİĞİMİZİ LÜTFEN UNUTMAYIN. İYİ TATİLLER …

Share This:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.